Antea Sport vernieuwt sportvoorzieningen FPC Mesdag

Antea Sport vernieuwt sportvoorzieningen FPC Mesdag

Antea Sport heeft de sportvelden van FPC Mesdag vernieuwd. Zowel het multifunctionele kunstgrasveld als het beachvolleybalveld in de Groningse kliniek maakte plaats voor een nieuw sportveld. De werkzaamheden vonden plaats onder toezicht en samen met bouwteam waarin ook de technische specialisten van Mesdag waren betrokken.

Nieuw multifunctioneel kunstgrasveld

Al bijna 30 jaar deed het oude kunstgrasveld dienst voor sportieve activiteiten in de kliniek: op het veld werd gevoetbald, getennist en gebasketbald. Na een kleine drie decennia was het sportveld aan vervanging toe. Nadat de oude kunstgrasmat door Van der Ven is opgerold, heeft Antea Sport de sporttechnische laag geprofileerd en hebben de specialisten van J&E Sports een nieuwe kunstgrasmat geïnstalleerd.

Nieuwe opsluiting

Ook de oude betonrand die als opsluiting voor het kunstgrasveld diende, begon door de jaren heen af te brokkelen. Om een goede opsluiting te waarborgen heeft constructiebedrijf Uniferrum uit Eelde een afdekking gemaakt, zodat de constructie weer jarenlang aan de eisen voldoet.

Nieuw betonveld voor pickleball en basketbal

Naast het kunstgrasveld lag er op de binnenplaats van de Mesdagkliniek ook een beachvolleybalveld. Omdat dit veld nauwelijks werd gebruikt, groeide bij de sportdocenten van de kliniek de wens om hier een veld te realiseren waar zowel pickleball als basketbal kan worden gespeeld. Antea Sport en betonbedrijf Ad Nooren hebben hiervoor een naadloze constructie van gewapend beton gerealiseerd, waarop een coating wordt aangebracht die het mogelijk maakt om deze beide sporten te beoefenen.

Gerelateerde projecten

Meer lezen

Antea Sport renoveert korfbalvelden bij drie korfbalverenigingen in Weststellingwerf

Drie korfbalaccommodaties in de gemeente Weststellingwerf zijn dit voorjaar door Antea Sport...

Gepubliceerd in
Renovatie, Korfbalvelden
Meer lezen

Renovatie atletiekbaan Olympisch Stadion Amsterdam voor EK Atletiek 2016

Van 6 tot 10 juli vormde het Olympisch Stadion in Amsterdam het...

Gepubliceerd in
Renovatie, Atletiekbanen
Meer lezen

Antea Sport voltooit renovatie honk- en softbalveld Orioles in Bergschenhoek

Afgelopen najaar, meteen na het honkbalseizoen, startte Antea Sport met de renovatie...

Gepubliceerd in
Renovatie, Honkbalvelden en softbalvelden, Handbalvelden, Rugbyvelden
Meer lezen

Korfballers in Ridderkerk korfballen op nieuwe korfbalvelden

Sportpark Reijerpark in Ridderkerk heeft een complete renovatie ondergaan. Antea Sport nam...

Gepubliceerd in
Renovatie, Korfbalvelden
Gerelateerd nieuws
Meer lezen

Antea Sport zorgt met FieldLoop voor doorbraak in volledig circulaire verwerking van kunstgras sportvelden

De verwerking van kunstgras sportvelden zorgde tot voor kort voor de nodige...

Gepubliceerd in
Nieuwste innovatie projecten, Voetbalvelden, Hockeyvelden, Tennisbanen, Korfbalvelden, Multifunctionele sportvelden